Słupca Sanok

Szanowni Państwo,

bardzo się cieszymy, że po długiej przerwie związanej z COVID-19, mamy możliwość powrócić do naszych tradycyjnych wystaw podczas stacjonarnych konkursów akordeonowych.

Już w najbliższym tygodniu, w dniach 12-13 października 2021, zapraszamy na naszą ekspozycję podczas Ogólnopolskiego Konkursu Akordeonowego dla szkół muzycznych II stopnia, który odbędzie się w Zespole Szkół Muzycznych im. Apolinarego Szeluty, przy ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 3, 62-400 Słupca.

Z kolei w dniach 21-23 października 2021, będzie miło nam spotkać się z Państwem podczas XXI Międzynarodowych Spotkań Akordeonowych „Sanok 2021”.

To doskonałe dwie imprezy, które są ważnym punkcie na akordeonowej mapie Polski. Warto skorzystać z możliwości słuchania przesłuchań uczestników, którzy niejednokrotnie obdarzeni są niezwykłym talentem.

Z naszej strony zapraszamy do spotkania i zapoznania się z instrumentami firmy Scandalli. Podczas miłych spotkań można nie tylko omówić wszelkie szczegóły dotyczące tych wspaniałych akordeonów, ale także dotknąć, wypróbować, posłuchać.

Liczymy na Państwa obecność! Do zobaczenia!