X
top

SERWIS

SERWIS

Jako miłośnicy akordeonu i akordeoniści zdajemy sobie sprawę, że jakość instrumentu nie jest jedynym wyznacznikiem satysfakcji muzyka. Równie ważny jest dostęp do profesjonalnego i szybkiego serwisu, który zapewni możliwość niezakłóconego wykorzystywania wszystkich walorów instrumentu.

Dlatego po wielu miesiącach przygotowań w 2014 roku uruchomiliśmy dla Państwa jeden z najlepszych serwisów, w którym prace wykonują fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Ponadto pozostajemy w ciągłym kontakcie bezpośrednio z artystami budującymi nasze akordeony we Włoszech, co pozwala nam na wykonywanie napraw przywracających uszkodzone elementy do stanu fabrycznego.

Nasz serwis posiada potwierdzoną certyfikatem autoryzację napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych firmy Scandalli. Ponadto zajmujemy się naprawą wszystkich innych akordeonów, heligonek, guzikówek, jak i rekonstrukcją instrumentów na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług osoby prywatne, jak również szkoły, akademie i inne placówki. Możemy kompleksowo zaopiekować się Państwa akordeonami, zapewniając obsługę na miejscu (w przypadku drobnych usterek) lub organizując transport do naszego serwisu z dowolnego miejsca w Polsce i poza jej granicami.

© 2021 SCANDALLI POLSKA. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonawca strony: Paranoya Design